Výstavy

Výstavy fotografií jsou věnovány všem, kteří mají touhu poznávat cizí země, neznámé či známé, ležící za naším obzorem, všem lidem, kteří z různých příčin, zdravotních, ekonomických, rodinných, nemají možnost cizí kraje poznávat.

Nejsou ale pro ty, kteří si stále myslí, že naše vlast je středobodem světa i pro ty věčně nespokojené, kteří jsou přesvědčeni, že všude se mohou mít lépe, jen u nás se to nějak zadrhlo. Snahou vystavovaných fotografií není představovat notoricky známé a často presentované motivy. Pokud se nejedná o tématickou výstavu, jsou fotografie přírody bez lidí. Jen takto zůstávají nostalgickou vzpomínkou na krajinu, kterou člověk ještě nestačil nezvrásnit. Na výstavách jsou presentovány rovněž panoramatické fotografie, jejichž tvorba je poněkud složitější a vzhledem ke svým rozměrům není možné je v některých galeriích vystavovat.

Výstavy
Barevný svět (fotografie ze světa), Fotografie země Namibijské, Přírodní krásy Austrálie, Svět panoramatický, Národní parky západu USA, Kuba aneb fideismus, Islandské ticho…

Knihy (vydané nebo připravované)
Barevnej svět aneb fragmenty z přírodních krás amerického ZápaduRudá země aneb fragmety z krás země AustralskéSvět panoramatickýJihoafrická tajemství.

Kalendáře (nástěnné a stolní)
2000 Západ USA, 2001 Česko, 2002 USA, 2003, Mexiko a Španělsko, 2004 Nový Zéland, 2005 Skandinávie, 2006 Chile, 2007 Peru, 2008 Austrálie, 2009 Jižní Amerika a Island, 2010 Austrálie, 2011 Národní parky USA, 2012 Namibie.

Archív fotografií (krajina, flora, fauna, lidé, města, panorama, artefakty)
Austrálie, Anglie, Argentina, Baltské ostrovy, Brazílie, Česko, Skandinávie, Francie, Chile, Island, Itálie, Kostarika, Kuba, Mexiko, Maďarsko, Namibie, Nový Zéland, Peru, Portugalsko, Rakousko, Španělsko, Švýcarsko, USA, Venezuela, Uruqway.